Hakkımda

Op. Dr. Özgür Gülten 
Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları Uzmanı


1986 yılında Eskişehir’de doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Eskişehir’de tamamladı. 2010 yılında Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.

2011 yılında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi Kliniğinde uzmanlık eğitimine başladı. Uzmanlık eğitimi süresince özellikle burun estetiği ve burun hastalıklarına ağırlık verdi.

2015 yılında ihtisasını tamamlayarak Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi uzmanı olmaya hak kazandı.2015-2018 yılları arasında

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi Kliniğinde uzman olarak çalıştı. 2018-2019 yılları arasında Balıkesir’de çalıştı.

Bu süreçte özellikle burun estetiği, revizyon burun ameliyatları ve yüz estetik işlemlerine ağırlık verdi. Bu konularla ilgili birçok toplantı, kurs ve kadavra diseksiyonlarına katılarak alanında kendini geliştirdi.

Güncel gelişmeleri eş zamanlı takip edip meslek hayatında uygulamaktadır. Meslek hayatına 2019 yılından itibaren Ankara’da kendi kliniğinde devam etmektedir.

ozgur gulten-1
WhatsApp chat
Şimdi Ara!
Yol Tarifi